Yıldızname nedir?

Yıldızname nedir?
5 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 63 kez okundu.

Son zamanların en çok sorulan ve merak edilen konularından biri de yıldızname nedir ve ne işe yara olarak görülüyor. Yıldızname nedir merak mı ediyorsunuz? Gelin bizimle birlikte bu konu hakkında bilgi edinin. Öncelikle yıldızname bakımlarını asla ve asla bir fal gibi görmeyin çünkü yıldızname ve fal ayrı şeylerdir. Yıldızname baktıran bir kişi ileri tarihleri saatleri ve önemli konuları görebilir, bu konular üzerinde yorumlar yaparak daha iyi bir hayata sahip olabilir. Peki yıldızname bakımı kim tarafından yapılır ya da kimler tarafından yaptırılınca daha iyi bir sonuç alınır? Yıldızname bakımı kesinlikle bir medyum tarafından yaptırılmalıdır. Bu konu hakkında sizlere yardımcı olabilecek en iyi medyum kim araştırarak bulabilir ve ondan gönül rahatlığı ile bu konuda yardım alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan YILDIZNAME BURÇLARI başlıklı makalemizde bedava yıldızname, büyü bakımı ve doğum haritası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yıldızname nedir? Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. ceren dedi ki:

    İŞ GÜÇ AŞK MEŞK HER TÜRLÜ DERDİNİZE MEDYUM ZEYNEL EROĞLU HOCAMIZ ÇARE OLACAKTIR MERAKLANMAYIN SADECE İRTİBATA GEÇİN 🙂

  2. kronik öğrenci dedi ki:

    Üniversite sınavına çok çalışmama rağmen sınava gelince cevaplayamıyordum soruları. Kafamı sürekli kurcalayan bir şeyler vardı. Konsantre olamıyordum bir türlü. İnternetten medyum zeynel eroğlunun numarasını buldum ve girdiğim ilk sınavda istediğim gibi cevaplayabildim soruları. Allah senden razı olsun zeynel eroğlu hoca

Sayfa başına git