Yıldızname nasıl bakılır?

Yıldızname nasıl bakılır?
7 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 134 kez okundu.

Yıldızname bakımı hakkında daha bilgili olmak ve bu konu için gerekli olan tüm bilgileri almak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. İlk olarak yıldızname nasıl bakılır? Bilinmelidir ki yıldızname bakımı çok büyük bir bilgi yoğunluğu ve bunun yanında gayet iyi bir tecrübe ile deneyim gerektiren bir analiz türüdür. Yıldızname bakımı sırasında kişiye özel bilgiler ve tecrübe konuları ile bakılır. Ayrıca yıldızname bakımında kur-an da bulunan ayetler doğrultusunda bir bakım yapıldığı için bakımı yaptıran kişinin geleceğine dair kesin ve net bilgiler alınmaktadır. Yıldızname bakım analizleri medyum tarafından yapılır fakat yapılacak olan bu analiz türünün işin uzmanı olan bir medyum tarafından yapılması önerilir. Aksi halde sıradan bilgilere sahip medyum tarafından yapılacak olan yıldızname bakımı hiç bir şeyi göstermeyeceği gibi gerçeği de yansıtmayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yıldızname nedir? başlıklı makalemizde bedava yıldızname, ücretsiz yıldızname ve yıldıznağme hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yıldızname nasıl bakılır? Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Ferhat yesin dedi ki:

    Ben bir Mütayit te katkarşılıhı yer verdim yani aracılık yaptım verdiğim kat sayısı 96 mütayite burdan 40 dahire kalacak burdan ben Hakkı’mı. Verirmi

  2. crazycc dedi ki:

    ZEYNEL EROĞLU HOCAYLA KONUSTUM KENDİSİ GERCEKTEN İNSANLARİN İYİLİGİNİ İSTEYEN BİR İNSAN ALLAH UZUN OMURLER VERSİN HOCAMİZA SAGOLUN HOCAM BU KADAR ACİK SOZLU BASKA İNSAN BULMAK GERCEKTEN COK ZOR

  3. esnafadam dedi ki:

    Güzel bir işletme sahibiyim işlerim çok yolundaydı ancak son birkaç haftadır hiçbir şekilde işlerim yolunda gitmiyor. Ödemeler gittikçe artıyor işlerim yok denecek kadar az. Sonunda MEDYUM zeynel eroğlu hocamıza ulaştım. Üzerimde büyü olduğunu söyledi. Yaptığı muskayı dükkanıma astım ve işlerim eskisinden de yoğun olmaya başladı.

Sayfa başına git