Ümmü Sübyan Duası ne işe yarar?

 Ümmü Sübyan Duası ne işe yarar?Ümmü Sübyan Duası Ne İşe Yarar? Kadınlarda hastalık meydana getiren bir cin ismidir. Bu cinler cinsel işlevi olan ve çocuğu olan kadınlara musallat olur. Fakat her kadına musallat olmazlar. Kadınların aybaşı dönemlerinde çok ağrıya sebep olabilir. Eğer hamile ise düşüklere bile neden olurlar. Ya da yeni doğan bebeğin kırkı çıkana kadar ona zarar vermeye çalışır. Hatta ölmesine sebep olur. Ümmü sübyan duası ne işe yarar? Bu dua ile bebeğin kırkı çıkana kadar koruyabilirsiniz. Yoksa her seferinde öldürmeye çalışacaktır. Ümmü sübyan duası ne işe yarar? diğer bir adı da lohusa muskası. Annelere ve adaylara uygun bir şekilde birkaç işlem yapılır ve bu yapılan muskayı üzerinde taşır. Anne ve bebek hiçbir zarar görmez.

Bir önceki yazımız olan Papaz Büyüsü başlıklı makalemizde papaz büyüsü, papaz büyüsü duası ve papaz büyüsü nasıl bozulur hakkında bilgiler verilmektedir.

29 Mart 2017 tarihinde eklendi, 130 kez görüntülendi.

Etiketler:

Ümmü Sübyan Duası ne işe yarar? Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. fuad dedi ki:

    Ticari arabamda muska buldum. O aralarda işler kesattı. Eşime muskayı gösterdiğimde bunu ancak Medyum Mehmet Hoca bilir dedi . Telefonla görüşme sonrası papaz büyüsü olduğu kesinleşti. Medyum Mehmet Hoca büyüyü bozdu işimleri açıldı. Her şey daha güzel gözüküyor gözüme . Medyum Mehmet Hocayı tavsiye ederim işimi rızkımı kurtardı. Medyum Mehmet Hoca telefon numarası Tel: 0532 608 64 84

  2. servet dedi ki:

    askerliğimi yaptığım yerde çok üç harfli vardı özellikle mıntıka bölgemde onlara çok rastladım. Bir kere düğünlerine denk geldiğimden beri bana musallat oldular 7 yıldır kurtulamamıştım ki medyum zeynel’i bir yerden duyup ona başvurdum. Onun sayesinde musallattan kurtuldum yoksa delirecektim.

Sayfa başına git