Papaz Büyüsü

 Papaz BüyüsüPapaz büyü, direkt olarak kişilerin iradelerine müdahale etmek suretiyle yapılır. Papaz büyüsü yapılan kişi istem ve irade dışı hareketlerde bulunur ve bunu farkına varmaz. Yapması da, bozması da oldukça zor bir büyüdür. Papaz büyüsünü bozmak için, bu konuda gerçekten ilim ve irfan sahibi kişilere gidilmelidir. Aksi halde dönülmez bir yola girebilirsiniz. Orta çağda ortaya çıkan papaz büyüsü halen yapılmaktadır. Kişi kendisinde oluşan değişiklikleri kabul etmediği gibi, bu değişimleri söyleyen kişiye de fazlasıyla tepki gösterir. Yaptıklarının kötü bir şey olduğunu idrak edemez. Papaz büyüsünün birden çok çeşidi vardır. Bunlar yapılış amacına göre farklılık gösterir. Kişi tamamen büyünün etkisine girerek ruhsal olarak çöküntü yaşar.

Bir önceki yazımız olan Muska Ne İşe Yarar? başlıklı makalemizde muska caiz mi, muska faydaları ve muska günah mı hakkında bilgiler verilmektedir.

23 Mart 2017 tarihinde eklendi, 144 kez görüntülendi.

Etiketler:

Papaz Büyüsü Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. aylin dedi ki:

    Eşimin eski eşi kendisine geri dönmesi için papaz büyüsü yaptırmış Medyum Mehmet Hoca uzmanlığıyla çözdü papaz büyüsünü. Kocamla aramızdaki soğukluk bitti ilk tanıştığımızdaki gibi aşk doluyuz 3. Baharımızı yaşıyoruz. Medyum Mehmet Hoca süper birisi öneriyorum Tel:0532 608 64 84

  2. şükran dedi ki:

    merhabalar internette bakınırken gördüm sizi benim kapımın üstünde yağ lekesi var siliyorum bir türlü çıkmıyor bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim……. :))

  3. FUAT dedi ki:

    ALLAH izin verirse 2 ay sonra evleneceğim. Nerdeyse eşimi başka bir kadınla aldatacaktım. Aklıma devamlı kötü kötü şeyler geliyordu ve kendimi zor tuttum. İyiki kendimi kontrol edip bunun bir büyü olduğunu anladım da Medyum zeynel eroluna gittim. O büyüyü bozduğundan beri hiçbir sorun yaşamıyorum.

Sayfa başına git