Nazar değmesi nasıl belli olur?

Nazar değmesi nasıl belli olur?
19 Mart 2017 tarihinde eklendi, 84 kez okundu.

Nazar değmesi nasıl belli olur? Birçok belirtisi vardır. Bu belirtiler bazı kişilerde kendisini çok gösterir. Kimi kişilerde de çok hafif seyreder. Nazar değmesi nasıl belli olur? Öncelikle sürekli bir uyku hali olur, uykuda sürekli korkunç kabuslar görülür, uykuda hayvanların kovaladığını söyler ve yalnız kalmaktan çok korkarlar. Yalnız kalmak da bu kişileri çok fazla korkutur. Sürekli takip edildiklerini söylerler. Takıntılar oluşarak, hep aynı şeyleri yaparlar. Aynı şarkı sözlerini tekrar eder, el ev ayak hareketlerini tekrarlarlar. Keskin aletlerden ve eşyalardan korkar ve ellerine bile alamazlar. Nazar değmesi nasıl belli olur? Baş ağrısı oluşur ve baş dönmesi olur. Bu etkiler insanı çok rahatsız edebilir.

Bir önceki yazımız olan Nazar değen kişi nasıl anlaşılır? başlıklı makalemizde nazar belirtileri, nazar değmesi ve nazar nasıl anlaşılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Nazar değmesi nasıl belli olur? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. şenay dedi ki:

    Eşimi başka kadınlarla mesajlaşırken yakalıyordum devamlı. Başta arkadaşız falan dese de telefonunu karıştırınca hepsiyle müstehcen şeyler konuştuğunu gördüm. Hiç böyle alışkanlıkları yoktu. Medyum zeynel hocay’a gittim birisinin büyü yaptığını söyledi dediği gibi evi arayınca bir sürü düğüm buldum. zeynel hoca büyüyü bozunca eşim o davranışları bıraktı.

Sayfa başına git