Nazar değen kişi nasıl anlaşılır?

Nazar değen kişi nasıl anlaşılır?
15 Mart 2017 tarihinde eklendi, 149 kez okundu.

Nazar değen kişi nasıl anlaşılır? Aslında çok fazla belirtileri vardır. Bu belirtileri bildiğiniz zaman daha kolay önlem alabilir ve kurtulmak için çare arayabilirsiniz. O yüzden size nazar değen kişi nasıl anlaşılır sorusu ile bir cevap yazmaya çalıştım. Bunlardan bazıları ise şunlardır. Nazar değen kişi nasıl anlaşılır? ilk önce sürekli uykusundan bağırarak ve sıçrayarak uyanır. Kendisini yırtıcı hayvanların kovaladığını görür. Karanlıkta kalmaktan ve yalnızlıktan korkar. İzlendiğini söyler. Keskin olan şeylerden aşırı derecede korkar ve dokunmaz. Aşırı dalgınlaşır ve unutkanlık halleri başlar. Bunlar unutkanlık ve dalgınlık çok ileri de gidebilir. Takıntılar oluşur ve hep aynı şeyleri yapmaya başlar.

 

Bir önceki yazımız olan Musallat nedir? başlıklı makalemizde 3 harfli musallatı, cin belirtileri ve cin musallatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Nazar değen kişi nasıl anlaşılır? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. tuğçe dedi ki:

    cinler var arkadaşlar ben eskiden beri inanırdım ama başıma gelince daha iyi anladım ne olduğunu bana bir tanesi musallat olmuştu kaç kere dua okudum fayda etmedi bazıları öyle kolay gitmiyor medyum zeynel hocamın yazdığı muska olmasa ne halde olurdum bilmiyorum.

Sayfa başına git